Akcja służb ratunkowych przy ul. Ofiar Katynia w Rzeszowie. Policja negocjuje z desperatem, który nagi klęczy na parapecie okna na czwartym piętrze mieszkania i grozi, że wyskoczy z okna.
Młody mężczyzna klęczy na parapecie mieszkania na czwartym piętrze w bloku przy ul. Ofiar Katynia 10 w Rzeszowie. Na miejscu są policyjni negocjatorzy, którzy próbują nakłonić 23-latka, by zszedł z parapetu mieszkania.

Policjanci o zdarzeniu w bloku przy ulicy Ofiar Katynia zostali poinformowani około godz. 13:00.

Koszmarny wypadek w Krośnie. Na leżącego na jezdni rowerzystę najechał autokar
Teren poniżej mieszkania, w którym znajduje się zdesperowany mężczyzna został wygrodzony przez strażaków. Na miejsce dotarła także karetka pogotowania ratunkowego.

- Policyjni negocjatorzy próbują nakłonić młodego mężczyznę do zejścia z parapetu - informuje portal rzeszow112.pl

[AKTUALIZACJA]


Negocjacje zakończyły się. - W wyniku działania policyjnych negocjatorów mężczyzna zszedł z okna - powiedział portalowi rzeszow112.pl podkom. Adam Szeląg. Mężczyzna miał rany cięte, które powstały prawdopodobnie z powodu potłuczenia przedmiotów szklanych znajdujących się w mieszkaniu. - Policjanci przekazali go pod opiekę pogotowania ratunkowego - dodaje podkom. Adam Szeląg.

~cynik

24-11-2022 17:44 5 7

Chora głowa to częste zjawisko u młodych ludzi.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.