Jedna osoba została ranna w zderzeniu dwóch samochodów w Rymanowie.
Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia dwóch samochodów osobowych, do którego doszło około godziny 15:00 we wtorek 29 listopada na drodze krajowej numer 28 w Rymanowie, w pobliżu skrzyżowania ulic dra Bieleckiego i Kolejowej.

Wypadek w Rymanowie

Wstępnie wiadomo, że kierujący samochodem marki Seat, jadąc w kierunku Sanoka, nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył poprzedzającego go opla. W wyniku zderzenia poszkodowana została jedna osoba podróżująca oplem.

Na miejscu pracują zastępy straży pożarnej, policjanci oraz zespół ratownictwa medycznego. Droga krajowa numer 28 jest całkowicie zablokowana.

[AKTUALIZACJA]


Wprowadzono ruch wahadłowy.

[AKTUALIZACJA]


Utrudnienia zakończyły się o godz. 17:25.

[AKTUALIZACJA]


Podkomisarz Paweł Buczyński z KMP w Krośnie poinformował, że z policyjnych ustaleń wynika, iż 31-letni kierujący seatem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z oplem.

- Uczestnicy kolizji byli trzeźwi. 37-letni kierowca opla z niezagrażającymi życiu obrażeniami, został przewieziony do krośnieńskiego szpitala - powiedział podkom. Paweł Buczyński.

~SOMGORSI

30-11-2022 10:14 3 1

Niektórych ludzi nic nie nauczy, bo mają tak zryte berety. Wydaje im się , że są bogami. Potem nie ma się co dziwić , że dochodzi do takich sytuacji. No ale to niby ta '' wolność '' namieszała ludziom w głowach.
Odpowiedz

~aron

29-11-2022 16:09 6 6

Na tym skrzyżowaniu walnąć w tył poprzedzającego pojazdu, to albo siedział mu na przysłowiowym "ogonie", albo zaglądał sobie w majty. Mógł tez grzebać w telefonie, ale to już powinna ustalić Policyja.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.