Znane są już ceny biletów na mecze Cellfast Wilków Krosno w sezonie 2023.
Cellfast Wilki Krosno ruszą ze sprzedażą karnetów na sezon 2023 w czwartek 1 grudnia. Od godz. 10 bilety będzie można kupić w sklepie klubowym na stadionie przy ul. Legionów w Krośnie (wejście do tylko bramą boczną od strony placu targowego).

Przez pierwsze cztery dni sprzedaży prawo pierwszeństwa w zakupie karnetów numerowanych na Trybunę Krytą (sektory A, B) i Trybunę Odkrytą (sektory C, D, E, F, G) będą mieć posiadacze takich karnetów w sezonie 2022. Jednocześnie od 1 grudnia będzie mógł zakupić karnet na Trybunę Pierwszy Wiraż (sektory B1, B2, B3, B4, B5, B6, B7, B8). Sprzedaż karnetów numerowanych i nienumerowanych będzie odbywać się stacjonarnie w sklepie klubowym. W serwisie kupbilet.pl od 1 grudnia będą dostępne wybrane miejsca na Trybunie Pierwszy Wiraż oraz karnety nienumerowane.

Ceny karnetów Cellfast Wilki Krosno
graf. Cellfast Wilki Krosno

W czwartek 1 grudnia i piątek 2 grudnia sklep przy ulicy Legionów czynny będzie od godz. 10:00 do godz. 20:00. W sobotę i niedzielę sklep czynny będzie od godz. 10:00 do godz. 16:00. W kolejne dni robocze sklep czynny będzie do godz. 16:00.

Ceny karnetów


MIEJSCA NUMEROWNE
Trybuna kryta
A - 600 zł
B - 550 zł

Trybuna Pierwszy Wiraż
B1-B2 - 550 zł
B3-B8 - 420 zł

Trybuna odkryta
C-D - 490 zł
E-F-G - 390 zł

MIEJSCA NIENUMEROWANE
krzesełka drugi wiraż normalny - 300 zł
ulgowe - 235 zł
junior - 150 zł
mini junior: 15 zł

Szczegóły dotyczące karnetów


Karnety obowiązują na mecze ligowe Cellfast Wilków Krosno w rundzie zasadniczej PGE Ekstraligi

KARNETY NUMEROWANE:

- Karnet Trybuna Kryta (sektor A) - miejsca numerowane na trybunie krytej - karnet przypisany do krzesełka - 600 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off PGE Ekstraligi 2023 oraz prawo pierwokupu karnetu numerowanego na to samo krzesełko na sezon 2024

- Karnet Trybuna Kryta (sektor B) - miejsca numerowane na trybunie krytej - karnet przypisany do krzesełka - 550 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off PGE Ekstraligi 2023 oraz prawo pierwokupu karnetu numerowanego na to samo krzesełko na sezon 2024

- Karnet nowa Trybuna Pierwszy Wiraż (sektory B1, B2) - miejsca numerowane na nowej Trybunie Pierwszy Wiraż - karnet przypisany do krzesełka - 550 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off PGE Ekstraligi 2023 oraz prawo pierwokupu karnetu numerowanego na to samo krzesełko na sezon 2024

- Karnet nowa Trybuna Pierwszy Wiraż (sektory B3, B4, B5, B6, B7*, B8*) - miejsca numerowane na nowej Trybunie Pierwszy Wiraż - karnet przypisany do krzesełka - 420 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off PGE Ekstraligi 2023 oraz prawo pierwokupu karnetu numerowanego na to samo krzesełko na sezon 2024

Sektor B7 to sektor rodzinny. Osoba dorosła zakupuje do sektora B7 karnet B7 (420 zł), dla dzieci od 7 do 15 roku życia (rocznikowo) do sektora B7 należy zakupić karnet Junior (150 zł), dla dzieci do 6 roku życia (rocznikowo) do sektora B7 należy zakupić karnet Mini Junior.

Sektor B8 to sektor przeznaczony dla fan klubu Wilków. Osoby zainteresowane prowadzeniem dopingu w formie zorganizowanej proszone są o zakup karnetów w sektorze B8. Ta strefa (sektor B8) została zaplanowana jako miejsce działalności nowo powstającego Stowarzyszenia Kibiców Krośnieńskiego Żużla Wataha. Sektor B8 nie będzie wyposażony w kraty. Jednocześnie będzie to strefa Kibice przyjezdni będą zajmować wyznaczone dla nich miejsca na krzesełkach na wysokości wyjścia z drugiego wirażu krośnieńskiego toru.

- Karnet Trybuna Odkryta (sektor C, D) - miejsca numerowane na trybunie odkrytej - karnet przypisany do krzesełka - 490 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off PGE Ekstraligi 2023 oraz prawo pierwokupu karnetu numerowanego na to samo krzesełko na sezon 2024

- Karnet Trybuna Odkryta (sektor E, F, G) - miejsca numerowane na trybunie odkrytej - karnet przypisany do krzesełka - 390 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off PGE Ekstraligi 2023 oraz prawo pierwokupu karnetu numerowanego na to samo krzesełko na sezon 2024.

KARNETY NIENUMEROWANE

- Karnet Normalny - 300 zł - krzesełka lub miejsca stojące wokół II wirażu

- Karnet Ulgowy - 235 zł - krzesełka lub miejsca stojące wokół II wirażu - karnet przysługuje uczniom, studentom (do 25 roku życia, osoby urodzone w 1998 roku i później), emerytom i rencistom - na podstawie ważnej legitymacji.

- Karnet Junior - 150 zł - krzesełka w sektorze B7 lub krzesełka/miejsca stojące wokół II wirażu - karnet dla osób od 7 do 15 roku życia.

- Karnet Mini Junior - 15 zł - miejsca stojące lub zajęcie miejsca na kolanach pełnoletniego opiekun na terenie całego stadionu - karnet dla dzieci do 6 roku życia.

Przy zakupie karnetów istnieje możliwość płatności zarówno gotówką jak i kartą (również blikiem). Osoby korzystające z prawa pierwszeństwa i zakupujące karnety numerowane w dniach od 1 do 4 grudnia 2022 muszą okazać karnet na to samo miejsce z sezonu 2022.

Sektor B6 wyposażony jest w 8 miejsc dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach. W celu uzyskania informacji w zakresie miejsc dla osób niepełnosprawnych proszone są pod adres e-mail: biuro@wilkikrosno.pl


~CzarnySpot

01-12-2022 11:00 11 12

Ciekawę czy padnie rekord jak w tamtym sezonie. Trybuny B3/B8 jeszcze nie ma ale bilety się sprzeda - jak w developerce płacimy za dziurę w ziemi
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.