Po raz 11. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie zaprosiła najmłodszych na Mikołajkowe Czytanie Dzieciom.
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie zorganizowała 6 grudnia akcję propagującą czytelnictwo wśród najmłodszych. Pracownicy biblioteki zaprosili przedszkolaków na 11. edycję Mikołajkowego Czytania Dzieciom. Wydarzenie odbyło się pod hasłem "Bajki z kufra Świętego Mikołaja".

- Dla najmłodszych przygotowaliśmy między innymi gry, zabawy, zwiedzanie naszej biblioteki, ze specjalną grą, w trakcie której można było odnaleźć prezenty przygotowane przez świętego Mikołaja. Jednak głównym punktem jest zawsze głośne czytanie bajek o świętym Mikołaju przez zaproszonych gości - powiedziała Romualda Wojnar, wicedyrektor ds. Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie przy Podkarpackim Zespole Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie.W tym roku w rolę pomocników świętego Mikołaja wcielili się podkarpacki wicekurator oświaty Stanisław Fundakowski, Małgorzata Misiorowska z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie, st. kpt. Mateusz Dębiec, zastępca dowódcy JRG PSP w Krośnie, podkom. Paweł Buczyński, oficer prasowy komendanta miejskiego policji w Krośnie oraz Małgorzata Szybiak, wicedyrektor ds. rozwoju i promocji Podkarpackiego Zespołu Placówek Oświatowych w Rzeszowie.

Mikołajkowe Czytanie Dzieciom w Krośnie

Z zaproszenia PBW w Krośnie skorzystały dzieci z Samorządowego Przedszkola "Baśniowa Kraina" w Chorkówce oraz Przedszkola Samorządowego nr 8 "Bajkowa ósemka" w Krośnie. Patronem medialnym wydarzenia był portal terazKrosno.pl.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.