Mikołajkowe spotkanie "Dzieci z Pasją" to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez w gminie Miejsce Piastowe. Tegoroczna odsłona odbyła się we wtorek 6 grudnia.
Wtorkowe popołudnie i wieczór upłynęło w hali sportowej w Głowience na spotkaniu ze świętym Mikołajem. Zorganizowały go Gmina Miejsce Piastowe oraz Akademia Piłkarska Beniaminek PROFBUD Krosno.

W spotkaniu udział wzięli młodzi piłkarze trenujący w akademii Beniaminek Krosno oraz dzieci i młodzież z zespołów artystycznych działających przy Gminnym Centrum Kultury i Biblioteka w Miejscu Piastowym.

Mali Rogowianie

- Spotykamy się tutaj dzisiaj, aby wynagrodzić wasze zaangażowanie i trud włożony uczestniczeniem w zajęciach pozalekcyjnych. Mikołaj kocha wszystkie dzieci, a najbardziej te, które są odważne, pracowite i te, które nie boją się sięgać po swoje marzenia - powiedziała podczas otwarcia Izabela Drobek z GCKiB w Miejscu Piastowym.

Uczestnicząca w spotkaniu wójt gminy Miejsce Piastowe Dorota Chilik życzyła dzieciom sukcesów, a trenerom i instruktorom podziękowała za zaangażowanie w pracę z dziećmi.

Julia Sechman

W części artystycznej wystąpiły mażoretki działające przy Orkiestrze Dętej w Miejscu Piastowym i solistki z gminy Miejsce Piastowe. Jedna z nich Julia Sechman otrzymała z rąk wójt gminy bilet lotniczy do Włoch, gdzie w lutym wystąpi na międzynarodowym festiwalu Viva Italia 2023.

Zdjęcie z Mikołajem

Najważniejszym punktem imprezy było wręczanie prezentów przez Mikołaja, a miał naprawdę co robić, gdyż upominki otrzymały wszystkie dzieci. W rolę pomocników wcielili się wójt gminy Dorota Chilik i przewodniczący rady gminy Wiesław Habrat.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.