Zderzenie osobówki z ciągnikiem siodłowym z naczepą w Krośnie. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.
W środę (7 grudnia) przed godziną 10:00 w Krośnie na skrzyżowaniu ulic Podkarpacka, Składowa, Czajkowskiego doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem siodłowym z naczepą.

Dwie osoby podróżujące samochodem marki Renault Clio wymagały udzielenia pomocy medycznej.

wypadek w Krośnie

Na miejscu pracują strażacy, załoga karetki pogotowia oraz patrol policji, który będzie wyjaśniał dokładne okoliczności wypadku.

[AKTUALIZACJA]


W wyniku zderzenia do szpitala zostały przetransportowane dwie osoby podróżujące renault. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

~dziadek

09-12-2022 13:05 2 3

Parę dni temu wyjeżdżałem ze stacji benzynowej (dawna baza PKS). Na ul. Tysiąclecia ruch ogromny, widoczność mała, więc ciężko jest się włączyć do ruchu. Nagle za mną ostry klakson. Kierowca (szeryf) nakłania mnie do wymuszenia pierwszeństwa przejazdu. Gdybym go posłuchał i spowodował kolizję byłaby moja wina i hasła "dziadek wymusioł".
Odpowiedz

~fan

08-12-2022 21:29 2 3

Obecnie jest takie natężenie ruchu , że trzeba mieć oczy dookoła na dosłownie wszystko , ogólnie można zaobserwować pośpiech , jakby każdy przed kimś uciekał .
Odpowiedz

~SOMGORSI

07-12-2022 16:14 8 2

Te łapki w dół to może kierowcy ciężarówek, co boli.
Odpowiedz

~Hiobowski

07-12-2022 12:29 3 4

To w końcu musiało się wydarzyć. Jeżdżę tam bardzo często i co zauważyłem? Otóż znajdujący się tutaj sygnalizator kierunkowy S-3 przy zielonym świetle zapala się dosłownie na kilka sekund. To powoduje, że wielu kierowców jest zaskoczona tą nagłą zmianą i wjeżdżają na "wczesnym czerwonym". Wcale nie chcę bronić osób jadących w taki sposób jednak uważam, że tak krótki sygnał zielony to przesada. Proszę osoby odpowiedzialne za ustawienia sygnalizacji o zwrócenie na to uwagi.
Odpowiedz

~SOMGORSI

07-12-2022 11:17 12 6

Podejrzewa , że wina po obu stronach. Co do ciężarówek to policja powinna baczniej się przyjrzeć się poczynaniom kierowców owych pojazdów. Przepisy drogowe to ich chyba nie obowiązują. Czasem to skóra cierpnie widząc ich wyczyny.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.