18 grudnia w RCKP Krosno dobędzie się 17. Kiermasz Świąteczny.
Do udziału w 17. Kiermaszu Świątecznym zgłosiło się ponad 120 wystawców oferujących wszystko to, co czyni święta jeszcze piękniejszymi.

18 grudnia 2022 na odwiedzających Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie czekać będą stoły uginające się od potraw przygotowywanych zgodnie z zasadą "dla każdego coś dobrego", dekoracji, dzięki którym każdy dom przystrojony na święta będzie jeszcze milszy dla oka, rękodzieła, które z powodzeniem stanie się najlepszym prezentem dla siebie lub dla bliskich.

- Ponad 120 wystawców oferujących to, czego próżno szukać na sklepowych półkach, naturalne produkty. Miody, wyroby cukiernicze, potrawy na wigilijny stół, ozdoby, rękodzieło. To wszystko czeka na gości Kiermaszu. Lokalni twórcy, panie z Kół Gospodyń Wiejskich czy stowarzyszenia w tym roku po raz kolejny ugoszczą odwiedzających Regionalne Centrum Kultur Pogranicza - zachęcają organizatorzy.

Dodatkowo w programie: Koncert Kolęd Zespołu Śpiewaczego "Kamratki"

Tradycyjnie kiermaszowi świątecznemu towarzyszyć będzie widowisko w wykonaniu stowarzyszenia kultury dzieci i młodzieży dysonans - "Casting do Anielskich Jasełek". Widowisko: godz. 12.00, sala widowiskowa.

17. Kiermasz Świąteczny w KrośnieNikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.