Utrudnienia na DK 19 w Iskrzyni po przewróceniu się ciężarówki.
Do zdarzenia doszło we wtorek (13 grudnia) około godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w Iskrzyni na ul. Podkarpackiej.

Kierujący ciągnikiem siodłowym z naczepą stracił panowanie nad kierownicą, uderzył w barierę energochłonną, słup energetyczny i przewrócił się na bok. Kierujący opuścił pojazd o własnych siłach, na szczęście nie został poszkodowany.

Na miejscu pracowali strażacy, pogotowie energetyczne oraz policjanci. Obecnie trwa przeładunek zawartości, który był przewożony. Ruch odbywa się wahadłowo.

[AKTUALIZACJA]


Podkomisarz Paweł Buczyński z KMP w Krośnie poinformował, że 33-letni mężczyzna jechał ciężarową scanią od Rzeszowa w kierunku Barwinka.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie dostosował prędkości do panujących warunków, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi, w wyniku czego doszło do przewrócenia się ciągnika siodłowego oraz naczepy na bok - powiedział podkom. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.

Kierujący był trzeźwy, a w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

[AKTUALIZACJA]


Utrudnienia zakończyły się o godz. 16:30.

~Grzes

13-12-2022 22:51 23 25

Na innej stronie Krosna piszą że najechał na zaśnieżoną wysepkę
Odpowiedz

~nick

13-12-2022 19:24 26 27

Biedna energetyka będą musieli słup wymienić a jeszcze by stał kolejne 40 lat
Odpowiedz

~Hiobowski

13-12-2022 13:49 25 26

Wolniej jedziesz dalej zajedziesz. Niestety w zimie nie ma żartów, nawet prowadząc ciężka kilkunastotonową ciężarówkę.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.