Od 16 do 18 grudnia w VIVO! Krosno będzie można pomóc poprzez zakup świątecznych ozdób i prezentów na Jarmarku Bożonarodzeniowym. Dochód ze sprzedaży ręcznie wykonanych produktów zostanie przekazany na dwie organizacje dobroczynne.
W dniach 16-18 grudnia, Plac Centralny w VIVO! Krosno zamieni się w wyjątkowy Jarmark Bożonarodzeniowy. To doskonała okazja, aby kupić prezenty lub ozdoby świąteczne i tym samym wesprzeć finansowo organizacje dobroczynne. Stoiska jarmarku wypełnią się bowiem ręcznie wykonanymi pracami, które przez wiele tygodni przygotowywali podopieczni Fundacji Wielkie Serce dla Dzieci oraz Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie Koło w Krośnie. 

Twórcy z wielkim zaangażowaniem i pasją wykonywali wszystkie swoje dzieła. Efektem tego są niepowtarzalne produkty, które będzie można zakupić w Centrum Handlowym. Znajdziemy wśród nich między innymi mydełka, wianki, woreczki z herbatką i kartki świąteczne. Jeśli ozdabianie domu jeszcze przed wami, to czeka na was szeroki wybór drewnianych choinek, stroików, bombek choinkowych oraz jemioły. Nawet miłośnicy słodkości nie wyjdą z jarmarku rozczarowani, gdyż w ofercie znajdą się również różnego rodzaju ciasta i ozdobne pierniczki. Nie zabraknie także tradycyjnych produktów, używanych przy wigilijnym stole - sianka pod obrus oraz opłatków. 

Jarmark Bożonarodzeniowy, zlokalizowany na Placu Centralnym w VIVO! Krosno, czynny będzie od piątku do niedzieli (16-18.12), w godzinach 10:00 - 18:00. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele statutowe wymienionych wyżej instytucji. 

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.