Blisko dwudziestu wystawców zaprezentowało swoją ofertę podczas jubileuszowej edycji "Kiermaszu Świątecznego" zorganizowanego przez Centrum Kultury i Czytelnictwa w Iwoniczu-Zdroju.
W tym roku kiermasz przedświąteczny został zorganizowany pod hasłem "W oczekiwaniu na Boże Narodzenie" w niedzielę, 18 grudnia, w sali kina "Wczasowicz" w Iwoniczu-Zdroju. Tradycyjnie już cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, a różnoraką ofertę na zbliżające się święta Bożego Narodzenia przygotowało prawie dwudziestu wystawców z gminy Iwonicz-Zdrój.

W gronie tym znaleźli się: szkoły podstawowe z Iwonicza, Iwonicza-Zdroju, Lubatowej i Lubatówki; przedszkola z Iwonicza-Zdroju i Lubatowej; Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Iwoniczu, Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju, Koło Gospodyń Wiejskich w Iwoniczu oraz indywidualni wystawcy: Zofia Chodak, Aleksandra Frydrych, Jolanta Kędzierska, Wioletta Kielar, Krystyna Kinel, Danuta Kurdziel, Adam Nycz, Barbara Stanosz, Anna Szuber, Sylwia Wierdak-Wilusz.

kiermasz w Iwoniczu-Zdroju

W oficjalnym otwarciu kiermaszu wzięli udział między innymi radny Rady Powiatu Krośnieńskiego Grzegorz Nieradka, burmistrz gminy Iwonicz-Zdrój Witold Kocaj wraz z zastępcą Jackiem Ryglem, radni Rady Miejskiej w Iwoniczu-Zdroju z przewodniczącym Rajmundem Boczarem, proboszcz parafii w Iwoniczu-Zdroju ks. Bogdan Nitka oraz dyrektor Centrum Kultury i Czytelnictwa w Iwoniczu-Zdroju Dorota Świstak.

Podczas kiermaszu uhonorowano także laureatów konkursu "Bożonarodzeniowa Kartka Świąteczna".

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.