Sukces tenisistów stołowych z Korczyny w europejskich rozgrywkach. Tym razem pokonali zespół z Niemiec.
Kolejną wygraną odnotowali tenisiści stołowi KS "Golden Masters" Korczyna w Europejskim Pucharze Table Tennis Inter Cup. W niedzielę pokonali niemiecką drużynę TSV Korntal Tischtennis 4-0.

Wyniki:
Krystian Kołodziej - Alexander Bauer 3-0 (11-8, 11-3, 11-6)
Maciej Wenc - Philippe Vujacic 3-0 (11-6, 13-11, 11-8)
Sławomir Pietruszka - Thorsten Foege 3-1 (14-12, 11-9, 7-11, 11-5)
Sławomir Pietruszka, Krystian Kołodziej - Alexander Bauer, Fabian Haupt 3-0 (11-6, 11-5, 11-9)

Pojedynek rozegrano w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Korczynie. Mecz miał doniosłą oprawę. Przed pojedynkiem odegrane zostały hymny Niemiec i Polski.

KS Golden Masters Korczyna

Wcześniej, w ramach Pucharu TTICE.EU, zawodnicy KS "Golden Masters" Korczyna pokonali u siebie drużynę z Belgi.

- Na co dzień pierwsza drużyna tenisistów stołowych z Korczyny występuje na trzecim poziomie rozgrywkowym w Polsce, w II lidze podkarpacko-małopolskiej. Pozostałe dwie drużyny mecze rozgrywają w III i V lidze - powiedział Mirosław Stankiewicz, prezes KS Masters Korczyna.

KS Golden Masters Korczyna

Łącznie w klubie jest na chwilę obecną około 26 zawodników, nie tylko z Polski. W składzie jest także tenisista stołowy z Singapuru (reprezentant kraju) oraz Iranu.

KS Golden Masters Korczyna

- Zapraszamy kibiców na nasze pojedynki, wstęp jest wolny. Zapowiedź każdego meczu można znaleźć na naszym profilu facebookowym - dodał Mirosław Stankiewicz.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.