W zderzeniu nissana z fordem i ciężarowym mercedesem, na szczęście, nikt nie odniósł poważnych obrażeń.
W sobotę (17 grudnia) około godz. 16.30, na odcinku drogi krajowej nr 19 w miejscowości Wola Komborska doszło do kolizji dwóch osobówek i tira.

Wypadek w Woli Komborskiej

- Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 52-letni kierujący ciężarowym mercedesem, jadąc w kierunku Domaradza, w wyniku nieprawidłowego wyprzedzania, doprowadził do kolizji z nadjeżdżającym z przeciwka nissanem, na tył którego dodatkowo najechał ford - powiedział podkomisarz Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.

Wypadek w Woli Komborskiej

W zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Uczestnicy byli trzeźwi. Kierujący mercedesem oraz 64-letni kierowca forda, zostali ukarani mandatami. Na miejscu pracowali funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki. W czasie prowadzonych działań, ruch na tym odcinku drogi krajowej był utrudniony.

~szeryf

19-12-2022 16:41 10 2

Kiedy ci policjanci wezmą się w końcu do roboty i zaczną porządnie trzepać tirowców. Wyprzedzają pod górkę, na podwójnej ciągłej, przekraczają dozwoloną prędkość nie tylko w terenie zabudowanym. Często przez Równe, Rogi, Miejsce Piastowe, Łężany i inne miejscowości pędzą 100 km/h. A gdzie mają ograniczniki prędkości i czy to ktoś sprawdza?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.