W Rymanowie autobus wjechał do rowu, jedna osoba została poszkodowana.
NOWOŚĆ Posłuchaj:
11 osób podróżowało autobusem, który w Rymanowie wjechał do rowu. Do zdarzenia doszło dziś (20.12) po godz. 5 rano na ulicy Bieleckiego, w ciągu drogi krajowej nr 28.

Przyczyną zdarzenia był prawdopodobnie silny podmuch wiatru, który zepchnął na śliskiej nawierzchni pojazd do rowu. Na miejscu interweniowali strażacy, zespół ratownictwa medycznego i policjanci.

Jeden z pasażerów doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.

[AKTUALIZACJA]


- Z policyjnych ustaleń wynika, że 57-letni kierujący autobusem, jadąc w kierunku Sanoka, na skutek gwałtownego podmuchu wiatru, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi. Autobusem podróżowało łącznie 11 osób. Jeden z pasażerów doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala. Kierujący był trzeźwy - poinformował podkom. Paweł Buczyński z krośnieńskiej policji.

~Kibic

20-12-2022 11:31 19 34

Rymanowskie wiatry... z nimi nie ma żartów.
Odpowiedz

~Duklik

20-12-2022 09:32 22 26

Na zdj.1 widać drogę która wygląda jak lustro.Jechanie po takim lodzie to niezłe wyzwanie. Przed domem widać jak śnieg jest wyślizgany przez wiatr. A takich odcinków od Krosn0-Sanok jak bardzo dużo gdzie wiatr wieje Południe-Północ. Kolejne punkty to Gorlice-Dukla
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.