Do potrącenia doszło w Równem na drodze krajowej nr 19. Kobieta została przetransportowana do szpitala.
Policjanci ustalają okoliczności potrącenia pieszej, do którego doszło dziś (23.12) po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Równe w gminie Dukla.

Potrącenie pieszej w Równem

Kobieta została potrącona przez osobową skodę poruszającą się w kierunku Miejsca Piastowego. Z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

[AKTUALIZACJA]


Podkomisarz Paweł Buczyński z KMP w Krośnie poinformował, że ze wstępnych ustaleń wynika, iż 43-letni kierujący skodą, jadąc w kierunku Miejsca Piastowego, potrącił kobietę. 36-letnia mieszkanka pow. brzozowskiego z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

- Kobieta była bardzo pobudzona i agresywna wobec udzielających jej pomocy ratowników. Okazało się, że była pijana. Miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kierujący był trzeźwy - powiedział podkom. Paweł Buczyński.


~pirat

24-12-2022 04:33 20 16

Antypijak pytasz za czym lazila a moze od Ciebie szla sobie do domu , jeszcze tylko pare metrow na Gore Rogowska i juz by widziala swiatla chonki w domu
Odpowiedz

~antypijak

23-12-2022 14:55 22 19

Za czym to po nocy pijanica łaziła?
Odpowiedz

~Wojasz

23-12-2022 09:57 18 27

dk19 - normalnie jak zrobią s19 to tam też pewnie będą łazić nieśmiertelnicy!Pogoda jesienna (chlapa) a tu idzie na czarno ubrana(y) beż żadnego odblasku!Telefon włącz tumanie masz w kieszeni - Ludzie nie widać was, oprzytomnijcie bo kierowcy nie wsiadają do auta żeby w kogoś wjechać!! Brak słów....
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.