45-latek nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać motocyklem ulicami Krosna. Po zatrzymaniu okazało się, że jest mocno nietrzeźwy.
Około godz. 11.30 na ul. Tkackiej w Krośnie policjanci podjęli próbę zatrzymania do kontroli drogowej kierującego motocyklem, który według zgłoszenia, może znajdować się pod wpływem alkoholu.

Pijany motocyklista w Krośnie

- Motocyklista zignorował jednak policyjne sygnały nakazujące zatrzymanie motocykla i zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli za nim i po chwili, na ul. Zjazdowej zatrzymali go do kontroli - relacjonuje podkom. Paweł Buczyński z KMP Krosno.

Przypuszczenia okazały się słuszne, ponieważ kierujący znajdował się w pod widocznym wpływem alkoholu, do tego był pobudzony i agresywny.

- Odmówił poddania się badaniu na stan trzeźwości, dlatego też pobrano mu krew do laboratoryjnej analizy na zawartość alkoholu w jego organizmie. 45-letni mieszkaniec gminy Dukla został zatrzymany w policyjnym areszcie, a jego motocykl odholowano. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie - dodał podkom. Paweł Buczyński z KMP Krosno.

~fdr

31-12-2022 06:11 5 4

Po trzezwemu też lepiej uciekać od milicji.
Odpowiedz

~Portugalia

30-12-2022 17:02 4 6

Jak głupi jego problem. A motor fajny to na skarb państwa by panowie go sprzedali i za motocyklisty głupotę teraz mieli za co spędzić sylwestra i powitać Nowy rok. A pijąc to za zdrowie tych co nie myślą i oby takich więcej było. Bo musimy się jeszcze napić
Odpowiedz

~daro77

30-12-2022 13:28 5 2

jaki star rok to i nowy w sylwestra w palnik i w nowy rok rano o 6 na na kaca po piwko oczywiscie motocyklem
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.