Od 1 stycznia nowym dyrektorem SPG ZOZ w Miejscu Piastowym jest Jacek Kusiak. Na tym stanowisku zastąpił Małgorzatę Szeligę.
Jak czytamy na stronie Urzędu Gminy w Miejscu Piastowym, nowy dyrektor ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem, które zdobył m.in. na stanowisku dyrektora w firmie Gamart S.A. czy też dyrektora krośnieńskiego oddziału Podkarpackiego Banku Spółdzielczego.

Jacek Kusiak z tytułem magistra ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, zdał egzamin sędziowski, odbył aplikację sądową w Sądzie Wojewódzkim w Krakowie, oraz ukończył studia podyplomowe z zakresu bankowości, przedsiębiorczości i zarządzania.

Na stanowisku dyrektora SPG ZOZ w Miejscu Piastowym zastąpił Małgorzatę Szeligę, która stanowisko dyrektora pełniła od października 2019 r. W październiku 2022 roku wygrała konkurs na stanowisko prezesa zarządu spółki "Uzdrowisko Rymanów" S.A. Małgorzata Szeliga zarządzała ośrodkami zdrowia w Miejscu Piastowym, Głowience, Rogach, Łężanach, Widaczu i Zalesiu. W tym czasie na terenie gminy powstały nowe poradnie specjalistyczne: Poradnia Zdrowia Psychicznego, Poradnia Leczenia Uzależnień, Poradnia Reumatologiczna oraz Poradnia Ortopedyczna, a także otworzono komorę hiperbaryczną. W 2021 roku SPG ZOZ w Miejscu Piastowym otrzymał Certyfikat i Tytuł Laureata Wyróżnienia "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" oraz Wyróżnienie Nadzwyczajne "Grand Quality".

Gratulacje na Małgorzaty Szeliga

Na specjalnym spotkaniu Wójt Gminy Miejsce Piastowe Dorota Chilik wraz z Radnymi Rady Gminy Szymonem Węgrzynem oraz Grzegorzem Habratem podziękowała za współpracę dotychczasowej dyrektor.

- Dziękuje Pani za owocną współpracę, profesjonalizm oraz służbę na rzecz mieszkańców Gminy Miejsce Piastowe, którą pełniła Pani na stanowisku Dyrektora Samodzielnego Publicznego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Miejscu Piastowym. Życzę Pani konsekwencji w dążeniu do celu, satysfakcji z wykonywanych obowiązków służbowych oraz optymizmu i pomyślności zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym - powiedziała wójt Dorota Chilik.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.