Posłuchaj:

Krosno. Pijany trzydziesto dziewięcio latek nie zatrzymał się do kontroli drogowej.
2 stycznia około godz. 16:40, policjanci podjęli pościg za kierującym samochodem marki Seat, który na ulicy Bema w Krośnie nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna, ignorując policyjne sygnały, gwałtownie przyspieszył, kierując się w stronę centrum miasta, po czym wjechał w ulicę Wyspiańskiego, gdzie został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

- Kierującym okazał się 39-letni mieszkaniec gminy Korczyna. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie. Policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyzny, a jego samochód został odholowany na parking strzeżony - powiedział podkomisarz Paweł Buczyński z krośnieńskiej policji.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, 39-latkowi grozi sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna, a nawet do 2 lat więzienia. Ponadto nie uniknie odpowiedzialności za niezatrzymanie się do policyjnej kontroli, za co ustawodawca przewidział karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

~WhoDareWins

06-01-2023 12:42 17 16

Jak to trzeźwy to niech tez ucieka.
Odpowiedz

~Borewicz

04-01-2023 14:11 19 16

Pytanie zatem czy spadła liczba po drastycznych podwyżkach
?! Co ciekawe bodajże najwięcej chyba w tym roku były często podawane gminy; krosna,korczyny,jedlicza,krościenka i iwonicza. Najmniej chorkowka,jaśliska,dukla,wojaszowka,m.piastowe. Chyba że w tych miejscach jest więcej kontroli w poniedziałki rano A o dziwo każda gmina wpada do krosna.
Odpowiedz

~Pan

03-01-2023 22:13 20 24

Antypijak - czytaj ze zrozumieniem .Mieszkaniec gminy Korczyna i nie obrażaj ludzi .
Odpowiedz

~antypijak

03-01-2023 11:24 21 21

Korczyniaki uchodzą za osoby mądre i zapobiegliwe. A tu masz naraz trafił się ewenement bezmózgowiec. Zmądrzeje jak wytrzeźwieje i trafi przed oblicze sądu. Ojojoj będzie się działo!
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.