Zderzenie dwóch samochodów osobowych w Równem na drodze krajowej nr 19.
Dziś (7 stycznia) po godz. 16 na drodze krajowej nr 19 w Równem doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych.

Kierujący bmw na litewskich tablicach rejestracyjnych, jadąc w kierunku Miejsca Piastowego, podjął manewr wyprzedzania poprzedzającej go skody skręcającej w lewo. Doszło do zderzenia bocznego obu pojazdów.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe - zespół ratownictwa medycznego, strażacy i policjanci. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

~~Ja

07-01-2023 19:44 21 20

Ech... Wina ewidentna. Ale wielu kierowców zapomina do czego służy kierunkowskaz. Nagminnie naciskany jest najpierw hamulec, a dopiero później kierunkowskaz. Wystarczy odpowiednio wcześniej zasygnalizować zamiar wykonania manewru. Wiadomo, że nie wyeliminujemy takich zdarzeń w stu procentach ale na pewno będzie choć odrobinę bezpieczniej.
Odpowiedz

~szeryf

07-01-2023 17:51 19 23

Dokładnie w tym miejscu już kilkakrotnie wyprzedzali mnie m.in. oligarcha ukraiński BMW X3, Litwin TIR-em i Słowak Skodą Kodiaq. W tym miejscu powinna być kamera i częste kontrole policji nieoznakowanymi radiowozami.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.