Media Expert otwiera kolejny elektromarket w Krośnie i w dniu otwarcia zapowiada niespodzianki i wyjątkowe promocje.
Już 14 maja, przy ul. Składowej 1 uruchomiony zostanie nowy elektromarket.

- Uruchomienie kolejnego elektromarketu w Krośnie to dla nas jedno z najważniejszych wydarzeń drugiego kwartału 2015 r. Mamy nadzieję, że wspólnie z mieszkańcami miasta stosownie uczcimy ten wyjątkowy dzień. Zaplanowaliśmy niespodzianki, atrakcje, koło fortuny, konkursy z nagrodami i oczywiście - wyjątkowe promocje. Jestem przekonany, że każdy, kto zechce osobiście odwiedzić nasz elektromarket 14 maja, nie będzie zawiedziony. Zaskoczymy nie tylko cenami!" - mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy sieci.

Przypomnijmy - Media Expert jest najszybciej rozwijającą się siecią elektromarketów w Polsce. Obecna na naszym rynku od 12 lat, dostarcza klientom najlepszy sprzęt RTV i AGD, multimedia, laptopy, foto, smartfony, a w wybranych sklepach również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Media Expert jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Obecnie w ramach sieci działa niemal 350 elektromarketów w całej Polsce.
Media Expert zapewnia klientom transport i serwis, utylizację starego sprzętu, liczne promocje oraz realizację indywidualnych zamówień. Zakupy w tej sieci to także szansa przedłużenia gwarancji, bezpieczeństwo i wygoda oraz bogaty pakiet usług instalacji i konfiguracji w domu klienta.

Media Expert Krosno

Zadowolenie Klienta: bezcenne

- W naszej codziennej pracy zwracamy uwagę na każdy szczegół - od lokalizacji sklepu zaczynając, a na kompleksowej i wyczerpującej informacji dla klienta kończąc. Przy tak ogromnej ilości oferowanych produktów, pełna i szybka informacja jest bezcenna. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy zespół znakomicie przeszkolonych doradców, którzy mają za zadanie ułatwić decyzję i dobrać produkty optymalnie dopasowane do Państwa oczekiwań. Naszym celem jest to, aby każdy mieszkaniec Krosna był zadowolony z zakupów w Media Expert. - podkreśla Michał Mystkowski, rzecznik prasowy sieci.

Jak zawsze zaskoczymy - twierdzi Media Expert

W dniu otwarcia elektromarketu, sieć Media Expert przygotowała dla swoich klientów wyjątkowe ceny i mnóstwo niespodzianek. "Chcemy, aby wszyscy uczestnicy otwarcia elektromarketu byli zadowoleni i czuli się wyjątkowo. Korzystając z dotychczasowych doświadczeń z innych miast w Polsce, dołożymy wszelkich starań, aby naszych klientów pozytywnie zaskoczyć - dodaje Mystkowski.

Uroczyste otwarcie: 14 maja 2015 r., godz. 7.00.

Gazetkę promocyjną na otwarcie sklepu można znaleźć już na naszym portalu: Mediaexpert Krosno, ul. Składowa 1.