Blisko 1,5 promila alkoholu miał 23-latek, mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, który w Nowym Żmigrodzie znacznie przekroczył prędkość.
Wczoraj około godz. 21, na ulicy Dukielskiej w Nowym Żmigrodzie, policjanci ruchu drogowego zmierzyli prędkość jadącego w kierunku Dukli pojazdu marki audi.

Kierujący samochodem, w obszarze zabudowanym, przy ograniczeniu do 50 km/h, jechał z prędkością 157 km/h. Policjanci pojechali za pędzącym samochodem i zatrzymali go do kontroli. W trakcie kontroli okazało się, że siedzący za kierownicą 23-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego jest nietrzeźwy. Policyjny alkomat wskazał w jego organizmie blisko 1,5 promila alkoholu - informuje kom. Piotr Wojtunik z jasielskiej policji.

REGION. Pijana wjechała do rowu i... ukryła się w przepuście
Mężczyzna stracił prawo jazdy. Za przekroczenie dozwolonej prędkości oraz kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

~Gibalski

11-01-2023 19:15 8 21

To prawda, że niektórzy pomimo zatrzymania prawa jazdy, nadal jeżdżą i często na podwójnym gazie, kpiąc sobie z kary jaką dostali.
Odpowiedz

~komediant

11-01-2023 15:27 11 19

Autko nazajutrz będzie na posesji i gotowe do kolejnych eskapad .
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.