Tenisiści stołowi KSTS MOSiR SaunaLine Karpaty Krosno z powodzeniem startowali w 3. Grand Prix Podkarpacia seniorów i seniorek w tenisie stołowym w Rzeszowie.
W turnieju w Rzeszowie KSTS MOSiR SaunaLine Karpaty Krosno reprezentowała jedna zawodniczka i pięciu zawodników.
Wszyscy walczyli, aby osiągnąć "przepustkę" do turnieju głównego Grand Prix Polski, który odbędzie się końcem stycznia w Gdańsku. Awansować na takie zawody to marzenie niejednego zawodnika grającego na wysokim poziomie.

Ogromy sukces odniósł Szymon Sporek, który doszedł do finału, gdzie po zaciętym i bardzo emocjonującym pojedynku pokonał Piotra Chłodnickiego (GMKS Strzelec Frysztak) i awansował do turnieju głównego Grand Prix Polski w Gdańsku.
Wysokie miejsca zajęli też Emilia Skiba i Jakub Chmielowski, którzy przegrali tylko jedną partię. Emilia skończyła zawody na bardzo wysokim drugim miejscu, a Jakub na miejscu piątym. W turnieju wzięli udział również Michał Jurczak (trener), Piotr Krukar oraz Paweł Goleń.

Ten sezon przynosi sukcesy tenisistom stołowym z Krosna. Drugoligowa drużyna w składzie: Szymon Sporek, Jakub Chmielowski, Michał Jurczak oraz Mateusz Czernik pewnie prowadzi w rankingu ligowym przed zakończeniem 1. rundy.

Szymki z KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno wśród najlepszych w Polsce
- Cieszymy się z każdego sukcesu naszych zawodników, a w przyszłości liczymy na więcej. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że uda się awansować po wielu latach do prestiżowej 1. ligi, a co za tym idzie zwiększyć popularyzację tenisa stołowego w naszym mieście - powiedział Michał Jurczak, trener klubu KSTS MOSiR SaunaLine Karpaty Krosno.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.