Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym Zaczytane Krosno w obiektywie.
Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie fotografii o treści zgodnej z tematem konkursu tj. przedstawiającą osobę/osoby czytające lub w sytuacji powiązanej z tematyką książki i czytelnictwa /w domu, szkole, restauracji, parku, autobusie, bibliotece, na ulicy itp./
Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie: szkół podstawowych kl. V-VI, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Krosna i powiatu krośnieńskiego.
Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 zdjęcia wysyłając je na adres mailowy Organizatora: krosnobiblioteka@gmail.com lub dostarczyć na płycie CD/DVD do siedziby KBP.

Termin nadsyłania fotografii mija 30 maja 2015 r., a ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas Dni Krosna.

Cele konkursu to promocja czytania, promowanie bibliotek, książek i czytelnictwa przy pomocy fotografii, upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako środka wyrazu artystycznego oraz inspirowanie twórczych poszukiwań.

Organizatorzy zachęcają do sięgnięcia po książkę i aparat i łączenie tych dwóch form aktywności. Być może książka stanie się inspiracją do czytania w nietypowych miejscach, ale także okazją do rozwijania zainteresowań, a może ciekawych spotkań.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie KBP w zakładce Aktualności.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.