Na swoim pierwszym wielkim balu bawili się uczniowie Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju. Studniówka odbyła się w klimatycznej sali Restauracji Wodnik.
W sobotę (14 stycznia) odbył się bal studniówkowy "Gastronomika" czyli Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju. W tym roku do matury przystąpi tylko jedna klasa, więc studniówka w Restauracji Wodnik w Krośnie była wyjątkowo kameralna.

Studniówka gastronomika w Iwoniczu-Zdroju

Przed tradycyjnym polonezem były przemówienia, życzenia, podziękowania i kwiaty dla nauczycieli. Przyszli abiturienci szczególnie dziękowali wychowawczyni Grażynie Cwynar.

- To wspaniała klasa, bardzo zdyscyplinowana. Każdy uczeń jest inny i trzeba było ich dobrze poznać. To, że dziś wspólnie się bawimy, jest zasługą także dyrekcji szkoły, która rozumie, że oprócz nauki są ważne zajęcia integracyjne - powiedziała Grażyna Cwynar.

Studniówka Gastronomika

W swoim przemówieniu dyrektor "Gastronomika" Jan Barsznica podkreślił, że studniówka przez pandemię odbyła się po dwuletniej przerwie, a uczniowie połowę okresu nauki pracowali zdalnie.

- Z tym z większą radością cieszę się na to dzisiejsze spotkanie. Życzę wszystkim udanej zabawy, najlepiej do białego rana - powiedział Jan Barsznica wspominając również o sukcesie szkoły w najnowszym rankingu "Perspektyw"

Polonez uczniów gastronomika

"Gastronomik" po raz pierwszy w historii zdobył srebrną tarczę, zajął drugie miejsce spośród szkół w regionie i najwyższe miejsce spośród szkół "gastronomicznych" z całej Polski. - Gratulacje, wybierając naszą szkołę dokonaliście dobrego wyboru. Myślę, że w tym roku możemy powtórzyć ten sukces - dodał Jan Barsznica.

Zobaczcie, jak wyglądał najważniejszy bal tegorocznych maturzystów z Iwonicza-Zdroju:

~Irytacja

28-02-2023 18:04 5 1

Jak widze maturzyste w sportowych butach, bez skarpetek, tańczącego poloneza to utwierdzam się w przekonaniu - świat się przewrócił.

Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.