Dwie osoby zostały ranne w zderzeniu dwóch samochodów w Zręcinie.
W niedzielę (22 stycznia) po godzinie 22:00 na rondzie w Zręcinie na skrzyżowaniu ulicy Żegleckiej, Konopnickiej, Kościelnej i Przylaski doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Wstępnie wiadomo, że 20-letni mieszkaniec gmina Korczyna, jadąc seatem ibiza ulicą Przylaski w kierunku ulicy Kościelnej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i na rondzie doprowadził do czołowego zderzenia z seatem cordoba.

Wypadek w Zręcinie

W obu pojazdach podróżowały łącznie cztery osoby, z czego trzy w seacie cordoba. Dwie z nich - kierowca i pasażerka z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala.

Na miejscu pracowali strażacy z JRG PSP Krosno i OSP Szczepańcowa, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policjanci.

Jadąca do tego wypadku karetka wpadła w poślizg w Zręcinie i uderzyła w budynek domu towarowego, a następnie w skarpę i schody. Na szczęście w tym zdarzeniu żaden z ratowników podróżujących karetką nie ucierpiał (więcej: Kolizja karetki pogotowia w Zręcinie)

~Ewa

23-01-2023 13:22 26 20

Kto sieje wiatr ten zbiera burze
Odpowiedz

~Rosół

23-01-2023 08:55 26 21

Cztery osoby w dwóch autach i dwie z nich potrzebowali dwóch karetek a w jednym pogotowiu 3 ludzi i żadnemu z nich nawet włos nie spadł z głowy. Czy oni w tych karetkach są nieśmiertelni?, czy sami sobie pomocy udzielali?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.