Po raz czwarty w kościele parafialnym pw. św. Andrzeja Apostoła i Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Łączkach Jagiellońskich odbyło się "Wspólne Kolędowanie".
W niedzielę, 22 stycznia br., na wspólne kolędowanie do Łączek Jagiellońskich zaprosili tradycyjnie proboszcz parafii ks. Janusz Bury i Hubert Cebula, radny Gminy Wojaszówka.

Spotkanie rozpoczęło się występem przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego w Wojaszówce pod kierunkiem Izabeli Stec i Katarzyny Węgrzynek-Baran. Kolędował również Chór Impresja z Łączek Jagiellońskich pod dyrekcją Aleksandry Fiołek-Matuszewskiej; soliści: Dagmara Kałuża, Martyna Dubiel i Julian Urban ze Szkoły Podstawowej w Łękach Strzyżowskich; duet: Teresa Czernicka (śpiew) i Krzysztof Palar (organy). Gościnnie wystąpiła schola "Nutki" z Lublicy (gm. Kołaczyce) pod kierunkiem Teresy Czernickiej.

Kolędowanie w Łączkach Jagiellońskich

Tegoroczne kolędowanie zakończył występ kapeli Synkole z Odrzykonia pod kierunkiem Jana Gaja oraz wspólne odśpiewanie kolędy przez wszystkich występujących.

Tradycyjnie już, po kolędowaniu, odbyła się zbiórka datków przeznaczona na remont zabytkowego kościoła w Łączkach Jagiellońskich.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.