W sali Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu zabrzmiały kolędy i pastorałki.
Kolędowanie przy bożonarodzeniowej szopce w jedlickim Rynku na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń organizowanych w Gminie Jedlicze. Niestety z racji padającego deszczu, który pojawiły się tuż przed tegorocznym spotkaniem, organizatorzy postanowili przenieść kolędowanie do budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu. A wszystko w trosce o zdrowie naszych gości, wśród których były dzieci i seniorzy.

Kolędowanie w Jedliczu

Tutaj mieszkańcy przy akompaniamencie muzycznym Jana Radonia odśpiewali wspólnie tradycyjne kolędy i pastorałki. Kolędnikom towarzyszyły wyjątkowe anioły, w których rolę wcieliły się dzieci z Samorządowego Przedszkola w Jedliczu.

Na gości czekała gorąca herbata oraz kawa. Dodatkowo można było spróbować smakołyków przygotowanych przez organizatorów.Na zakończenie kolędowania Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik oraz Przewodnicząca Miejskiego Koła Kobiet Jedlicze - Centrum Maria Wojdyła, w podziękowaniu za wyjątkową oprawę wydarzenia, uhonorowały nasze dzieci drobnymi upominkami.

Kolędowanie w Jedliczu

Spotkanie było możliwe dzięki inicjatywie Miejskiego Koła Kobiet w Jedliczu oraz współpracy Gminy Jedlicze i Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

~Kolega

24-01-2023 22:01 14 15

Na twarzach plastikowe uśmiechy, fałsz i obłuda... chyba idealnie oddaję sytuację w tej gminie.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.