Wczoraj krośnieńscy policjanci prowadzili wzmożone działania pod kryptonimem Prędkość. W ciągu 8 godzin nałożyli 30 mandatów karnych kierującym, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość.
Akcja "Prędkość" to jedno z cyklicznie prowadzonych działań, których celem jest walka z piratami drogowymi. Wczorajsze działania rozpoczęły się o godz. 10 i trwały do godz. 18. Kontrole prędkości prowadzone były z wykorzystaniem wideorejestratorów i ręcznych mierników prędkości, a lokalizacja punktów pomiaru prędkości często się zmieniała.

W ciągu 8 godzin krośnieńscy policjanci nałożyli 30 mandatów karnych kierującym, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość.

Policja przypomina - od wczoraj obowiązują nowe przepisy, zaostrzające sankcje wobec kierujących pojazdami, którzy popełnią najcięższe z naruszeń w ruchu drogowym, polegające w szczególności na kierowaniu pojazdem w stanie nietrzeźwości, powodowaniu zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, rażącym przekraczaniu dopuszczalnej prędkości czy kierowaniu pojazdem pomimo nieposiadania do tego stosownych uprawnień.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.