Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie oraz Biuro Informacji Turystycznej w Rymanowie-Zdroju zaprosili na bieg i marsz nordic walking po uzdrowisku.
Blisko 20 osób stanęło w sobotę (28 stycznia) na starcie zdrojowego biegu karnawałowego i marszu nordic walking w Rymanowie-Zdroju. Jako, że był to bieg i marsz karnawałowy, na starcie nie zabrakło zawodniczek i zawodników w przebraniach karnawałowych, a najważniejsza w sobotnie popołudnie była zabawa.

Biegacze mieli do pokonania dystans około 4 km, a zawodnicy nordic walking ok. 2,5 km. Trasa wiodła alejkami parku zdrojowego i ścieżkami rekreacyjnymi, ze startem i metą przy amfiteatrze nad Czarnym Potokiem.

Bieg karnawałowy w Rymanowie-Zdroju


Wśród zawodniczek pierwsza linię mety minęła Agata Rępalska. Na drugim miejscu uplasowała się Anna Święch, a na trzecim Izabela Golonka. Wśród mężczyzn zwyciężył Bartosz Smolik. Drugie miejsce zajął Mateusz Pełdiak, a trzecie Piotr Ryba.

W marszu nordic walking trasę najszybciej pokonał Tomasz Wojtowicz, drugi był Marek Sokołowski, a trzeci Marek Kantoch.

Przyznano również wyróżnienia za najlepsze przebranie. Otrzymali je: Marek Sokołowski oraz Joanna Małek, Beata Bolanowska i Renata Węgrzyn.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.