Ulicami krośnieńskiej starówki, w ramach 31. Finału WOŚP, pobiegli uczestnicy dziesiątej edycji biegu "Policz się z cukrzycą".
Ponad sto zawodniczek i zawodników stanęło na starcie jubileuszowego, dziesiątego biegu "Policz się z cukrzycą", zorganizowanego w Krośnie w ramach 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Bieg Policz się z cukrzycą w Krośnie

Organizatorem wydarzenia był krośnieński sztab WOŚP i Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Krośnie, współorganizatorem Krośnieński Klub Biegacza MOSiR Krosno.

Bieg Policz się z cukrzycą w Krośnie

Bieg nie był formą rywalizacji a jego trasę można było pokonać stosując dowolną formę ruchu. Uczestnicy mieli do pokonania około 5-kilometrową trasę ulicami krośnieńskiej starówki. Pierwszych stu uczestników otrzymało przed startem pakiet startowy a na mecie okolicznościowy medal i dyplom potwierdzający uczestnictwo.

Bieg Policz się z cukrzycą w Krośnie

Zebrane środki z opłat startowych przeznaczone zostaną na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży w ramach Programu Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą, którego organizatorem jest WOŚP.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z biegu:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.