Karnawał to czas zabaw i balów. Kolorowe stroje, karnawałowy wystrój sali i skoczna muzyka - w takiej atmosferze bawiły się dzieci w niedzielę (29 stycznia) podczas balu karnawałowego.
Na zakończenie ferii zimowych Gminny Ośrodek Kultury im. Bronisławy Betlej w Jedliczu zorganizował dla dzieci Bal Karnawałowy. W niedzielę (29 stycznia) sala Dworu Stojowskich w Jaszczwi zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, księżniczek, motylków, strażaków, policjantów, rycerzy, supermenów i innych postaci z bajek.

Dzieci wspólnie z rodzicami przy dźwiękach muzyki bawiły się wyśmienicie. W przerwach pomiędzy tańcami odbywały się konkursy a uczestnicy z dumą prezentowali bajeczne, kolorowe stroje.

Tego dnia na dzieci czekała również niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku, by każdy mógł się posilić i nabrać sił do dalszej zabawy. Uśmiechy od ucha do ucha, radosny śpiew oraz doskonałe humory towarzyszyły wszystkim przez cały czas balu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.