Do 12 marca przyjmowane będą zgłoszenia kandydatur do Młodzieżowej Rady Muzeum Rzemiosła w Krośnie.
Muzeum Rzemiosła w Krośnie zaprasza uczniów i uczennice krośnieńskich szkół ponadpodstawowych do zgłoszenia swojej kandydatury do Młodzieżowej Rady Muzeum Rzemiosła w Krośnie.

- Rada będzie miała charakter konsultacyjny i doradczy, będzie także dysponować przyznanym przez Dyrektora budżetem na realizację własnych inicjatyw - informuje Magdalena Czelna-Mikosz z Działu Edukacji, Promocji, Organizacji Wystaw i Wydarzeń Muzeum Rzemiosła w Krośnie.

W skład Rady, której kadencja potrwa 2 lata wejdzie 8 osób wybranych spośród kandydatów, którzy wypełnią specjalny formularz. - Rada będzie współpracować z pracownikami muzeum, proponować i współorganizować wydarzenia, tak by były one atrakcyjne dla młodego pokolenia, konsultować ofertę muzeum, zgłaszać wnioski i opinie a także realizować własne pomysły dzięki budżetowi przyznanemu przez Dyrektora Muzeum. Ma być głosem młodych dla instytucji kultury będącej w procesie intensywnego rozwoju - dodaje Magdalena Czelna-Mikosz.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego należy zapoznać się z Regulaminem Rady, który opisuje m.in. zakres działalności Rady, jej strukturę oraz zasady wyboru członków. Zgłoszenia przyjmowane są do 12 marca za pośrednictwem formularza online.

REGULAMIN: regulamin-mrm.pdf
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: https://forms.gle/hU3Db47UGdnmc2XB7

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.