Kaufland podjął decyzję o wycofaniu się z programu PAYBACK. Program będzie dostępny w sklepach Kaufland tylko do 30 kwietnia 2023 roku. Do tego czasu można zbierać i wymieniać punkty PAYBACK.
PAYBACK to program lojalnościowy, umożliwiający zbieranie punktów podczas robienia zakupów w sklepach partnerskich programu. Udział w programie jest całkowicie bezpłatny.

Jednym z partnerów od kwietnia 2018 roku była sieć sklepów Kaufland. Wszystko niestety ma swój koniec, Kaufland po blisko pięciu latach podjął decyzję o wycofaniu się z programu PAYBACK.

Program PAYBACK w sklepach Kaufland dostępny będzie w sklepach sieci tylko do 30 kwietnia 2023 roku. Do tego czasu można zbierać i wymieniać punkty PAYBACK na zakupy w Kauflandzie. Od 1 maja 2023 roku program PAYBACK nie będzie już dostępny w tych sklepach, a zgromadzonymi punktami nie będzie można zapłacić za zakupy.

Od 1 maja program PAYBACK nie będzie dostępny już w sklepach sieci Kaufland, ale karta wydana przez Kaufland pozostanie nadal ważna i będzie można zbierać i wymieniać punkty PAYBACK u pozostałych partnerów PAYBACK.

Czy zebrane punkty w sklepach Kaufland stracą ważność?


Zebrane punkty PAYBACK nie stracą ważności po 30 kwietnia 2023 roku, ale po tym terminie nie będzie możliwości wykorzystania ich w sklepach sieci Kaufland.

Czy można będzie używać karty PAYBACK wydanej przez Kaufland?


Karty PAYBACK wydanej przez Kaufland będzie można używać po 30 kwietnia 2023 roku u pozostałych partnerów PAYBACK.

Dlaczego Kaufland rezygnuje z programu PAYBACK?


Jak tłumaczy Kaufland, decyzja o rezygnacji z PAYBACK jest podyktowana zmianą strategii marki w obrębie programów lojalnościowych. Sieć Kaufland pracuje nad nowym programem lojalnościowym.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.