Julia Sechman, słuchaczka Studia Wokalno-Instrumentalnego Krzysztof Zajdel z Krosna zdobyła podwójne Grand Prix w konkursie "Viva Italia" w Rzymie.
Julia Sechman od ośmiu lat jest słuchaczką Studia Wokalno-Instrumentalnego Krzysztof Zajdel z Krosna. Julia mieszka w Miejscu Piastowym i na co dzień jest uczennicą Michalickiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Miejscu Piastowym.

W ciągu ostatnich lat zdołała już odnieść wiele sukcesów na arenie międzynarodowej, w tym konkursach w Ukrainie, Anglii, Japonii, Brazylii, Portugalii, Estonii, Francji, Hiszpanii. Ze względu na pandemię większość odbywała się w formie online.

Wystartowała również w telewizyjnym The voice Kids. Będąc w drużynie Cleo dotarła do "bitew".

julia sechamn zajdel

- Z Julią pracujemy nad różnym repertuarem. Obecnie jej głos pozwala już na to, że możemy poruszać się w różnych gatunkach i stylach muzycznych - powiedział Krzysztof Zajdel (na zdjęciu z Julią Sechman).

W ubiegły weekend Julia z powodzeniem reprezentowała Polskę w konkursie "Viva Italia" w Rzymie z udziałem reprezentantów 17 krajów. Ze stolicy Włoch wróciła z podwójnym Grand Prix i dwoma pierwszymi miejscami prezentując utwory z repertuaru Mariah Carey, Franka Sinatry, Brathanków, The Police.

julia sechamn włochy

Krzysztof Zajdel dodał, że wyjazd do Włoch wsparł starosta krośnieński Jan Pelczar oraz wójt gminy Miejsce Piastowe Dorota Chilik, która zakupiła bilety do Rzymu.

Dziękujemy bardzo za to wsparcie. Liczymy również na dalsze wsparcie wszystkich, którzy będą chcieli pomóc młodej utalentowanej artystce w dalszym jej rozwoju. Dodam też, że Julia na co dzień ma bardzo duże wsparcie ze strony swojej mamy i dziadków, na których zawsze może liczyć - dodał Krzysztof Zajdel.

~xxx

16-02-2023 15:44 6 12

Gratulacje...... Julii talentu, a nauczycielowi uczennicy...
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.