W Jedliczu odbył się IX Memoriał Zenona Jaracza w łucznictwie, upamiętniający jedlickiego działacza sportowego i pasjonata tej dyscypliny Zenona Jaracza.
Na hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbył się IX memoriał w łucznictwie, upamiętniający jedlickiego działacza sportowego i pasjonata tej dyscypliny Zenona Jaracza.

W zawodach wzięło udział 75 zawodników i zawodniczek z całego województwa Podkarpackiego. Podobnie jak w poprzednich edycjach dzień zawodów to wielkie wydarzenie sportowe w Jedliczu, które swoją obecnością uświetniają członkowie rodziny Jaraczów.

W tym roku w memoriale wziął udział Tomasz Jaracz wnuk Zenona Jaracza. Honorowy Patronat nad imprezą objęła Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik, która uczestniczyła w ceremonii zakończenia zawodów i wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Jedliczu Piotrem Woźniakiem, Dyrektorem GOSiR w Jedliczu Wojciechem Florczakiem oraz Prezesem ŁUKS Jedlicze Romanem Kudroniem wręczyła nagrody zwycięzcom.
Ponadto w uroczystości otwarcia uczestniczył Marcin Filip zastępca Burmistrza Gminy Jedlicze, który powitał wszystkich uczestników i dokonał otwarcia zawodów.

Wyniki indywidualne zawodników ŁUKS Jedlicze przedstawiają się następująco:
Kategoria Open Mężczyźni:
Gos Bartłomiej - 3 miejsce

Kategoria Open Kobiety:
Kubit Malwina - 7 miejsce
Szafran Anna - 9 miejsce

Kategoria Młodzik Dziewczęta:
Sanocka Magda - 6 miejsce
Warchoł Maja - 8 miejsce
Gajda Aleksandra - 14 miejsce
Sanocka Julia - 15 miejsce

Kategoria Młodzik Młodszy Dziewczęta:
Wesołowska Anna - 5 miejsce

Kategoria Dzieci Chłopcy:
Chrapak Seweryn - 8 miejsce

Klasyfikacja końcowa dostępna na stronie gosir-jedlicze.pl

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.