Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Stanisławy Grelli we Wrocance świętowali walentynki wspólnie ze swoimi Dziadkami.
14 lutego to szczególna data nie tylko dla zakochanych, ale również dla przyjaciół i bliskich. To doskonała okazja do tego, aby wyrazić swoją miłość i przywiązanie do siebie. W Walentynki bliscy obdarowują się prezentami, piszą listy, kupują kwiaty, jak również spędzają razem czas - wychodząc do kina, kolację czy spacer.

Święto Miłości obchodzili również we wtorek (14 lutego) uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Stanisławy Grelli we Wrocance, którzy w ten wyjątkowy dzień zaprosili do szkoły swoich ukochanych dziadków. To właśnie swoim Dziadkom, dzieci z grupy przedszkolnej i klas I-III chciały wyrazić swoją miłość i wdzięczność poprzez piosenki, wierszyki czy humorystyczne przedstawienia.

Widać było, że uczniowie z Wrocanki włożyli mnóstwo serca i pracy, aby w tym dniu wypaść przed swoimi Dziadkami jak najlepiej. Popłynęły życzenia i głośne "sto lat" w wykonaniu wszystkich występujących artystów. Po drugiej stronie "sceny" widoczny był w oczach zaproszonych Babć i Dziadków - zachwyt, duma i wielkie wzruszenie.

Obecna na sali Wójt Gminy Dorota Chilik życzyła wszystkim zdrowia, radości z życia, miłości oraz nieustającego poczucia bycia potrzebnym i kochanym. Ten rodzaj miłości to zapewne najbardziej wyjątkowe i bezinteresowne uczucie, jakie możemy żywić do drugiej osoby. To miłość oparta na codziennej trosce, empatii i sprawianiu sobie wielkich przyjemności poprzez drobne, proste rzeczy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.