Policjanci krośnieńskiej drogówki przerwali w niedzielę (19 lutego) brawurową jazdę obywatelowi Ukrainy. Nie były to jedyne wykroczenia 39-letniego mężczyzny, jakie popełnił tego dnia.
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Krośnie patrolujący DK19 radiowozem z wideorejestratorem zatrzymali wczoraj (19 lutego) tuż przed godz. 22.00 do kontroli kierowcę toyoty highlander, który jechał przez Lipowicę (gm. Dukla) w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h, z prędkością 130 km/h. Za kierownica siedział 39-letni obywatel Ukrainy.

- Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 2 500 zł. Zatrzymano mu również prawo jazdy - powiedział nadkom. Krzysztof Belczyk, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Krośnie.

Wypadek w Nowej Wsi / Lipowicy, spłonęła cysterna
Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że w niedzielę ten sam kierowca płacił dwa inne mandaty: za wyprzedzanie na przejściu dla pieszych oraz za "podwójną ciągłą".

~hał der ju?

02-03-2023 17:44 4 2

Oni mają wojnę, walczom za nas, za całom Europę. Pijany ukr byl w traumie-dlatego był pijany. To trauma. Uwolnić słonia.
Odpowiedz

~SOMGORSI

22-02-2023 17:53 4 7

Wydalić z Polski i zakazać wjazdu.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.