6 samochodów uczestniczyło w zdarzeniach drogowych, do których doszło w piątkowy poranek na DK28 w Moderówce.
Dziś około godz. 5:30, na odcinku drogi krajowej nr 28 w miejscowości Moderówka (gmina Jedlicze) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 6 pojazdów.

- 43-letni kierujący ciężarowym volvo, jechał w kierunku Krosna, gdy w jednym z kół jego ciągnika siodłowego, pękła opona. Na skutek wystrzału opony i najechania na jej pozostałości, uszkodzeniu uległy poruszające się w przeciwnym kierunku ford oraz fiat, a także jadąca za volvem inna ciężarówka - relacjonuje podkom. Paweł Buczyński z krośnieńskiej policji. Chwilę po tym, 59-letnia kierująca daewoo najechała na tył fiata, w wyniku czego, w krótkim czasie odcinek krajowej 28-ki został zablokowany przez 6 pojazdów.

Jak dodaje podkom. Paweł Buczyński, w zdarzeniach nikt nie został ranny a wszyscy uczestnicy byli trzeźwi.

~wirus

04-03-2023 17:21 20 30

TIR-y na tory. Na duże odległości można śmiało towary wozić koleją. Zaraz jakiś tiroman wyskoczy z gadką "ciekawe kto by ci przywiózł papu", otóż będziemy zdrowsi gdy przestaną wozić to świństwo zachodnie do biedronek, lidli, kauflandów i innych zachodnich marketów. Jedząc ten syf mamy syfiaste zdrowie i oto łunijnej polityce chodzi.
Odpowiedz

~Borowiaks

03-03-2023 13:26 27 26

Na autostradzie jechałem obok tira jak mu pękła opona. Huk taki jakby bomba spadła a przez kilka sekund zamknąłem ze strachu oczy. Nigdy nie widziałem (słyszałem) takiego huku i to przy prędkości 100km/h .
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.