Mieszkanka Ustrobnej (gmina Wojaszówka) świętowała 104 urodziny.
Pani Helena Kocur to rodowita ustrobnianka. Urodziła się dokładnie 5 marca 1919 roku w Ustrobnej - 104 lata temu i jest aktualnie najstarszą mieszkanką gminy Wojaszówka i regionu. Tu chodziła do szkoły, tu założyła rodzinę i tu mieszka do dziś, otoczona troskliwą opieką i miłością najbliższych. Kocha to miejsce najbardziej. Tu doczekała się 3 dzieci, 10 wnucząt i 15 prawnucząt.

Pani Helena jest bardzo samodzielna i nadal ma swoje zamiłowanie do puzzli, krzyżówek, szachów i do robótek na szydełku.

Helena Kocur z Ustrobnej

Dostojna jubilatka nie czuje upływu czasu. Cieszy się znakomitym zdrowiem i zaskakuje wspaniałą pamięcią. Chętnie wraca do przeszłości. Urzeka wszystkich uśmiechem i pogodą ducha - niezmiennie z uśmiechem przywołuje wspomnienia i anegdoty z dawnych lat, zaskakując gości poczuciem humoru oraz niezwykłą pamięcią. Jest do tego prawdziwą skarbnicą wiedzy, bo to na jej oczach tak bardzo pozmieniał się świat. Pani Helena Kocur to nie tylko najstarsza mieszkanka Ustrobnej, ale również jedna z najstarszych Polek, która ma za sobą wiek życia. Jej urodziny to wielkie wydarzenie dla całej gminy Wojaszówka.

Helena Kocur z Ustrobnej

Życzenia, kwiaty oraz miód z własnej pasieki, z okazji tak pięknego i wyjątkowego jubileuszu, w imieniu władz Gminy Wojaszówka i jej mieszkańców przekazał wójt Sławomir Stefański. Złożył czcigodnej Jubilatce gratulacje oraz najserdeczniejsze życzenia dalszych lat życia w niesłabnącym zdrowiu oraz samych szczęśliwych i spokojnych chwil. Z życzeniami byli również sołtys wsi Barbara Stefańska oraz pani Helena Duda.

Szanownej Jubilatce, od całej naszej społeczności, składamy życzenia 200 lat w zdrowiu i miłości, w otoczeniu kochającej rodziny oraz kolejnych tak pięknych jubileuszy w dobrym zdrowiu. Rodzinie pani Heleny składamy podziękowanie za zaproszenie oraz wyjątkowe spotkanie - Sławomir Stefański Wójt Gminy Wojaszówka

~Ja

14-03-2023 10:44 20 18

Dużo zdrowia i następne 100lat,wygląda Pani na 80.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.