W Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Wystąpił Alexander Martinez.
W niedzielne popołudnie 12 marca, salę Gminnego Ośrodka Kultury im. Bronisławy Betlej po brzegi wypełniła publiczność, która przyjęła zaproszenie Burmistrza Gminy Jedlicze Jolanty Urbanik do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. Spotkanie swoim występem uświetnił zdobywca trzeciego miejsca w znanym talent-show "Mam Talent" Alexander Martinez.

"To był piękny czas" - podsumowała koncert jedna z pań biorących udział w wydarzeniu. Trudno się nie zgodzić z tym stwierdzeniem, ponieważ niepowtarzalną atmosferę, oprócz niezwykle sympatycznego artysty stworzyli mieszkańcy, oczywiście w znacznej mierze przedstawicielki płci pięknej, którym tego wieczoru poświęcono najwięcej uwagi.

Panie wielokrotnie nagradzały gromkimi brawami popularnego "Alexa" i chętnie dołączały do wspólnego śpiewania największych światowych przebojów. Nie brakowało zachwytów nad talentem piosenkarza obdarzonego nieprzeciętnymi zdolnościami wokalnymi, jakie umożliwiają mu swobodne poruszanie się niemal we wszystkich gatunkach muzycznych.

Można było usłyszeć głosy Franka Sinatry, Louisa Armstronga, Andrei Bocellego, Michaela Jacksona, Elvisa Presleya czy Thomasa Andersa z Modern Talking, emitowane przez jednego wokalistę.

W spotkaniu nie mogła uczestniczyć osobiście Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik, która przekazała ciepłe słowa i pozdrowienia za pośrednictwem Zastępcy Burmistrza Marcina Filipa:
- Bardzo nam zależało, by ten wieczór był czasem wytchnienia, refleksji i nadziei na dobre, pogodne dni. Bycie razem to najważniejsze i najpiękniejsze przesłanie. […] Drogie Panie, to dzięki Wam świat staje się lepszy, a słowa rodzina, dom i miłość nabierają pełni swego znaczenia. Dzięki kobietom, społecznym liderkom budujemy naszą wspólnotę, międzypokoleniowe więzi, wzmacniamy tradycje, a zarazem wyznaczamy kierunki nowoczesnych zmian.

koncert w Jedliczu

Pani Burmistrz w ten wieczór zwróciła się także bezpośrednio do tych osób, które niosą pomoc potrzebującym:
- Dziś pragniemy szczególnie uhonorować Panie z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, które na co dzień w swej pracy, w ciszy, skromności i z poświęceniem oddają swój czas, by pomagać ludziom, którzy przeżywają najtrudniejsze chwile z powodu choroby, czasami z powodu braku środków na godne bezpieczne życie, a czasem po prostu potrzebującym pomocy z powodu samotności. To nasze bohaterki, które wraz z druhnami i druhami ochotniczych straży pożarnych, z naszymi mieszkańcami tworzyły front pomocy dla rodzin z Ukrainy, które z powodu wojny szukały schronienia w naszym kraju, w naszej gminie. Dziękuję Wam, dziękuję całej naszej społeczności z okazane serce i solidarność.

Zastępca Burmistrza Gminy Jedlicze Marcin Filip złożył także najlepsze życzenia w formie wierszyka-rymowanki, co spotkało się z ogromnym aplauzem damskiej części publiczności, po czym obdarował symboliczną różą Panie pracujące w jedlickim GOPS.

Żadna z pań nie wyszła z koncertu z pustymi rękoma, o co zadbały dzieci i młodzież ze świetlic opiekuńczo-wychowawczych działających na terenie Gminy Jedlicze wraz z prowadzącymi: Magdaleną Dąbrowską, Katarzyną Kubacką-Jeż i Beatą Orzechowską. Uczestnicy świetlic przygotowali piękne własnoręcznie wykonane kwiatuszki ze słodką niespodzianką, które z radością wręczyli wszystkim paniom.

Spotkanie poprowadził Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury im. Bronisławy Betlej w Jedliczu Zygmunt Jerzyk.

Zobacz zdjęcia:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.