Posłuchaj:

Misterium pasyjno - wielkanocne przedstawiające mękę, śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa, wystawili w RCKP aktorzy Małej Sceny Wielkich Serc.
Owacją na stojąco zakończył się spektakl Misterium Męki Pańskiej "Umęczon pod Ponckim Piłatem", który wystawiony został w sobotni (25 marca) wieczór w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

Umęczon pod Ponckim Piłatem w Krośnie

W misterium pasyjno - wielkanocnym wystąpili aktorzy z grupy teatralnej Mała Scena Wielkich Serc działającej przy Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie. Opiekunem grupy jest ks. Mateusz Nowak.

Misterium Męki Pańskiej

- Celem naszego amatorskiego teatru jest udostępnienie miłośnikom sztuki szerokiego i gruntownego pola do rozwoju artystycznego, twórczych poszukiwań a przede wszystkim do kontaktu z drugim człowiekiem. Nasz zespół tworzą pasjonaci sztuki jak i osoby, które poprzez sztukę pragną wielowymiarowo rozwijać się - przyznają aktorzy.

aktorzy misterium Umęczon pod Ponckim Piłatem

Wydarzenie miało charytatywny charakter. Dochód zostanie przekazany na wsparcie krośnieńskiego hospicjum. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.