Judocy UKS 15 Krosno z powodzeniem starowali w Otwartych Mistrzostwach Judo Carpatia Cup 2023 zorganizowanych przez ASW Judo Jasło.
25 marca w Jaśle zorganizowano Otwarte Mistrzostwa Judo Carpatia Cup 2023. Turniej odbył się na 4 matach gromadząc 321 zawodników z kraju i zagranicy z 32 klubów. Wśród nich byli zawodnicy UKS 15 Krosno.

uks 15 krosno

Pierwsze miejsce w swoich kategoriach wywalczyli: Franciszek Marszałek, Paweł Szydło, Natalia Repecka, Bartosz Uram, Liudmyla Nozdratenko. Na drugim miejscu uplasowali się: Alan Lewandowski, Igor Braja, Liliana Prajsnar, Tymoteusz Jasiński, a miejsca poza podium zajęli: Tymoteusz Koszelnik, Kamila Frydrych, Izabela Fic, Emil Fic, Liliana Syrek, Aleksander Makoś.

Uzyskane wyniki pozwoliły judokom z Krosna na zajęcie 3 miejsca w klasyfikacji drużynowej.
Opiekę trenerską podczas zawodów sprawował trener Grzegorz Morawski.