Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 40-letni motocyklista, który uczestniczył w zdarzeniu drogowym na ulicy Grodzkiej w Krośnie.
Do zdarzenia doszło wczoraj (29 marca) około godz. 15:30, na ul. Grodzkiej w Krośnie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 40-letni motocyklista, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego doszło do przewrócenia się kierowanego przez niego jednośladu.

Na skutek upadku mężczyzna doznał niegroźnych obrażeń i na miejscu został zaopatrzony medycznie przez załogę karetki pogotowia. Zachowanie kierującego jednośladem wzbudziło jednak podejrzenie, że może znajdować się w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Tragiczny wypadek w Krośnie. Nie żyje motocyklista
Ponadto, po sprawdzeniu w bazie danych okazało się, że 40-letni mieszkaniec gminy Miejsce Piastowe nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Makabryczny wypadek z udziałem motocyklisty w Zręcinie
Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz jazdę bez wymaganych uprawnień, 40-latek odpowie przed sądem. Mężczyźnie grozi wysoka grzywna, kara ograniczenia wolności lub jej pozbawienia do 2 lat.

~antypijak

30-03-2023 19:07 4 7

Ale żeś se narobił pijaku.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.