Z okazji Dnia Dziecka w Arena Sanok odbyły się dwa turnieje organizowane przez Akademię Piłkarską Sanok. Zawody dla rocznika 2007 oraz Bambini 2009 i młodsi wygrały drużyny Beniaminka Krosno.
Turniej w Arena Sanok - Złote chłopaki z Beniaminka U-8

Drużyna Beniaminka z rocznika 2007 zwyciężyła w turnieju organizowanym przez Akademię Piłkarską Sanok z okazji Dni Dziecka, który odbył się 31 maja

Okiem trenera:
Gra drużyny naprawdę mogła się podobać, w większości spotkań Nasza ekipa przeważała. Jedynie w meczu z gospodarzem turnieju zgubiła nas nonszalancja i zbytnia pewność siebie. Najbardziej cieszy fakt, że młodzi zawodnicy przenoszą konkretne rozwiązania ćwiczone na treningach w grę z wymagającymi rywalami.

• Wyniki spotkań z udziałem Naszej drużyny:
Beniaminek - Orzeł Bażanówka 1:0
Beniaminek - Aktiv Pro Rymanów 3:0
Beniaminek - AP Sanok 2:3
Beniaminek - AP Sanok II 6:0
Beniaminek - MOSiR Brzozów 7:0
Beniaminek - Orzeł Sosnowiec 2:1

• Końcowa kolejność w Turnieju:
1. Beniaminek Krosno 15 pkt 21:4
2. Aktiv Pro Rymanów
3. MOSiR Brzozów
4. AP Sanok
5. Orzełek Bażanówka
6. Orzeł Sosnowiec
7. AP Sanok II

• Drużyna Beniaminka 2007 wystąpiła w składzie:
Bolek Miłosz, Bryda Olivier, Dębiczak Szymon, Dubiel Remigiusz (4), Kania Franek (4), Kasprzycki Kamil (1), Krzanowski Antek, Niemiec Jakub (3), Paczosa Olivier (1),
Pawlik Jakub (1), Szergowicz Igor (1), Wawrzecki Oskar (1), Węgrzyn Wiktor (1),
Wilk Marcel (1), Zając Oskar (3), trener Robert Gleń.

Beniaminek Krosno

Z okazji Dnia Dziecka Akademia Piłkarska Sanok była organizatorem turnieju, który odbył się w Arena Sanok. Nasi mali piłkarze spisali się świetnie. Projekt BAMBINI FOOTBALL w Beniaminku się sprawdza .

Relacja trenera Mateusza Knapa - Bambini
W dniu dzisiejszym w Arenie Sanok odbył się Turniej Piłkarski z okazji Dnia Dziecka. Uczestniczyły w nim dwie reprezentacje zawodników z Beniaminka Krosno. W pierwszej kolejności na boisku zameldowali się najmłodsi piłkarze z grupy Bambini, rocznik 2009 i młodsi. Dla niektórych chłopców był to pierwszy turniej, jednak nie było widać większej tremy - raczej szeroki uśmiech i wielką ochotę do gry. Po krótkiej ceremonii otwarcia rozpoczęły się mecze. Biało-niebiescy podejmowali w pierwszym spotkaniu szkółkę AktivPro Rymanów. Od razu rzucili się do ataku. Przez dziesięć minut praktycznie nie schodzili z połowy przeciwnika co rusz próbując zaskoczyć bramkarza. Wreszcie ta sztuka się udała. Bramki zdobyli kolejno Bartek Wais i Patryk Prajsnar, a mecz zakończył się wynikiem 2-0 ku radości najlepszych kibiców Podkarpacia - rodziców najmniejszych "Beniaminków" Już chwilę później chłopcy wrócili na boisko, tym razem podejmując Akademię Piłkarską Sanok. Obraz gry się nie zmienił. Beniaminek z pasją przeprowadzał kolejne ataki, jednak golkiper spisywał się bez zarzutów. Wreszcie niemoc przełamał Filip Szwarc, a drugą bramkę w ostatnich sekundach dorzucił ponownie Patryk Prajsnar, który, jak powiedziałby redaktor Szpakowski, "huknął z dystansu" w samo okienko bramki Tym akcentem zakończył się udział grupy Bambini, gdzie wszyscy pokazali się z naprawdę dobrej strony. Każdy zawodnik otrzymał złoty medal, a z twarzy chłopców ani na moment nie schodził uśmiech, co było największą nagrodą dla trenerów i rodziców.

Beniaminek Krosno 2-0 AktivPro Rymanów. Strzelcy: Wais, Prajsnar
Beniaminek Krosno 2-0 Akademia Piłkarska Sanok. Strzelcy: Szwarc, Prajsnar.

Skład:
1. Patryk Prajsnar
2. Bartek Wais
3. Szymon Paczosa
4. Igor Wanik
5. Filip Szwarc
6. Szymon Kędzior
7. Filip Wójcik
8. Adaś Nowak
9. Miłosz Makoś
10. Wiktor Moskal
11. Kamil Bolek

Trenerzy: Maculski, Knap

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.