Posłuchaj:

Dwudziestu wystawców zaprezentowało swoją ofertę podczas 16. edycji "Kiermaszu Wielkanocnego" zorganizowanego przez Centrum Kultury i Czytelnictwa w Iwoniczu-Zdroju.
W tym roku kiermasz przedświąteczny został zorganizowany w niedzielę, 2 kwietnia, w sali kina "Wczasowicz" w Iwoniczu-Zdroju. Po raz kolejny cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

Bogatą ofertę przygotowało dwudziestu wystawców z gminy Iwonicz-Zdrój, w tym szkoły podstawowe z Iwonicza, Iwonicza-Zdroju, Lubatowej i Lubatówki; przedszkola z Iwonicza-Zdroju i Lubatowej; Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP z Iwonicza; Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich z Iwonicza-Zdroju; Zespół Szkół z Iwonicza, Koło Gospodyń Wiejskich z Iwonicza; Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych "Ares" z Lubatowej oraz indywidualni wystawcy: Aleksandra Frydrych, Wiesława Brzana, Edyta Brzana-Janas, Krystyna Kinel, Danuta Kurdziel, Lucyna Nizianty, Zofia Chodak, Maria Kandefer, Sylwia Wierdak-Wilusz.

kiermasz w Iwoniczu-Zdroju

W oficjalnym otwarciu kiermaszu wzięli udział między innymi radni Rady Powiatu Krośnieńskiego Maria Parylak i Grzegorz Nieradka, burmistrz gminy Iwonicz-Zdrój Witold Kocaj wraz z zastępcą Jackiem Ryglem, radni Rady Miejskiej w Iwoniczu-Zdroju z przewodniczącym Rajmundem Boczarem, proboszcz parafii w Iwoniczu-Zdroju ks. Bogdan Nitka oraz Dorota Świstak, dyrektor Centrum Kultury i Czytelnictwa w Iwoniczu-Zdroju.

kiermasz wielkanocny w Iwoniczu-Zdroju

Podczas kiermaszu burmistrz Witold Kocaj wręczył nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu "Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna".

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.