Posłuchaj:

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaprosił na Niedzielę Palmową. Była parada palm, kiermasz wielkanocny, koncert, wystawa dużych jaj wielkanocnych.
Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zorganizował w niedzielę 2 kwietnia coroczną Paradę Palm Wielkanocnych. Rozpoczęła się ona mszą świętą w kościele parafialnym w Rymanowie, którą uświetnił chór Koloryt pod dyrekcją Iwony Tylki. Po jej zakończeniu barwny korowód przeszedł do sali kina Sokół, gdzie życzenia świąteczne złożył burmistrz Wojciech Farbaniec. Odbył się również koncert "Wzywam Cię, Boże..." Psalmy Dawidowe z Czarnolasu i Rzeszowa w wykonaniu Alka Berkowicza z zespołem.

Parada palm wielkanocnych w Rymanowie

Tegorocznej Paradzie Palm Wielkanocnych towarzyszył kiermasz wielkanocny oraz wystawa jaj wielkanocnych dużego formatu wykonanych przez szkoły i przedszkola z gminy Rymanów oraz OREW i szkołę sanatoryjną. Przy wykonaniu pisanek pomagali rodzice, koła gospodyń wiejskich, OSP, radni, sołtysi.

Parada palm wielkanocnych w Rymanowie

Prace wykonano w ramach konkursu ogłoszonego przez Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie. Każda placówka otrzymała zrobiony z płyt pilśniowych szkielet, reszta to już kreatywność wykonawców.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.