Trzy medale wywalczyli tenisiści stołowi KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno na Drużynowych Mistrzostwach Podkarpacia Młodzików, Kadetów i Juniorów. Gratulujemy!
W Nowej Sarzynie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików, Kadetów i Juniorów w Tenisie Stołowym. Zawody okazały się udane dla zawodniczek i zawodników KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno, którzy zdobyli 3 medale.

tenis stołowy krosno

Największy sukces, bo złoty medal wywalczyły juniorki - Maja Krukar i Emilia Skiba (na zdjęciu pierwsze dwie zawodniczki z prawej strony).

Wśród młodzików I drużyna w składzie Marcel Winter i Szymon Rymar zajęła drugie miejsce i awansowała na Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików. W tej samej kategorii II drużyna - Jakub Musiał i Hubert Gomółka, zajęła 8 miejsce.

Srebrny medal zdobyła również drużyna kadetów - Nataniel Prajsnar, Paweł Goleń i Filip Wójcik Filip.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.