W wypadku w Jabłonicy Polskiej poszkodowany został motocyklista. Na miejsce leci śmigłowiec LPR.
Dzisiaj przed godziną 17:00 w miejscowości Jabłonica Polska (pow. brzozowski) na drodze powiatowej, około 100 metrów za skrzyżowaniem z DK19 doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklistą. W wyniku wypadku poszkodowany został motocyklista.

wypadek w Jabłonicy Polskiej

Na miejscu pracują służby ratunkowe. Wezwano także śmigłowiec LPR.

Więcej informacji wkrótce.

wypadek w Jabłonicy Polskiej
kpt. Dawid Nowak / KP PSP Brzozów

[AKTUALIZACJA]


Aspirant Joanna Baranowska z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie poinformowała, że motocyklem kierował 16-letni mieszkaniec gminy Haczów, a osobowym volkswagenem 49-letni mieszkaniec także gminy Haczów. Rannego motocyklistę przetransportowano helikopterem LPR do szpitala w Rzeszowie.

Na miejsce skierowano również ratowników z Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Sanoku, zastępy z JRG PSP z Brzozowa i OSP w Jabłonicy Polskiej oraz policjantów ruchu drogowego z KPP Brzozowie, którzy będą wyjaśniać okoliczności tego wypadku.

[AKTUALIZACJA]


- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem jechał od strony miejscowości Malinówka. Z przeciwka jechał motocyklista, a przed nim inny samochód osobowy. Na prostym odcinku drogi kierujący motocyklem, 16-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, postanowił wyprzedzić jadący przed nim samochód. Motocyklista zjechał na lewy pas i uderzył czołowo w volkswagena, którym kierował 59-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego. Motocyklistę z obrażeniami przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie. Obaj kierujący byli trzeźwi. W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze ustalili, że motocyklista nie posiadał uprawnień do kierowania - poinformowała w środę asp. Joanna Baranowska z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie.

~Ach te hormony i pryszcze

12-04-2023 14:42 5 3

W Jedliczu na ul. Sikorskiego w weekendy bo chłopaczki na swych motorkach widzą kawałek prostej i dają ile fabryka dała. Taka frajda. Niestety my nie czujemy się bezpiecznie.
Odpowiedz

~Gibalski

12-04-2023 11:28 0 7

Jest cieplej i już się zaczęły wypadki z udziałem motocyklistów. Szkoda młodego chłopaka bo dużo się nacierpi, zanim dojdzie do zdrowia. Smaczku dodaje fakt, że prowadził bez wymaganych uprawnień. Tutaj nasuwa się pytanie kto dał mu motor wiedząc, że chłopak nie posiadał prawa jazdy?
Odpowiedz

~Ciekawski

12-04-2023 08:40 6 8

A kierowca motocykla pewnie bez uprawnień
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.