Grupa wychowanków Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Długiem wraz z opiekunami w dniu 6 czerwca br. wyjechała do Częstochowy na mecz reprezentacji Polski w Lidze Światowej z drużyną Iranu.
Na mecz zostaliśmy zaproszeni przez Orlen Południe S.A. Sponsor sfinansował nam koszty dojazdu, nocleg oraz bilety na mecz.

Dom Dziecka w Długiem

Przed Halą Sportową w Częstochowie powitała nas bardzo serdecznie Pani Monika – pracownik Orlenu Południe S.A. Rozdała specjalnie przygotowane dla każdego z nas identyfikatory. Razem z nami przeżywała i mocno kibicowała „biało – czerwonym”.

Dom Dziecka w Długiem

Mecz był pełen emocji i wrażeń. Bardzo przeżywaliśmy każdy zdobyty i stracony punkt naszych siatkarzy. Klaskaliśmy, śpiewaliśmy i falowaliśmy razem z całą widownią. Pojedynek był bardzo zacięty ale w piątym secie nasza reprezentacja zwyciężyła, pokonujący tym samym Iran 3:2.

Dom Dziecka w Długiem

To dla nas duża radość wziąć udział na żywo w takie imprezie. Transmisja telewizyjna to nie to samo. Teraz to wiemy. Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy Orlenowi Południe.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.