Posłuchaj:

32-letnia mieszkanka Krosna ugodziła nożem mężczyznę. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań na osiedlu Tysiąclecia w Krośnie.
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie pod nadzorem miejscowej Prokuratury Rejonowej wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w piątkowy wieczór, 14 kwietnia w jednym z mieszkań na osiedlu Tysiąclecia w Krośnie.

Prokurator Rejonowy w Krośnie Iwona Czerwonka-Rogoś poinformowała, że 32-letnia kobieta, będąc w stanie nietrzeźwości, mając nie mniej niż około 2,2 promila alkoholu, ugodziła nożem o długości ostrza około 18 centymetrów w brzuch mężczyznę, który pomieszkiwał u niej w mieszkaniu, a pochodził z innej części Polski.

- Mieszkance Krosna postawiony został na chwilę obecną zarzut usiłowania zabójstwa z zamiarem bezpośrednim. Poszkodowany doznał rozległych obrażeń jamy brzusznej i ciężkiego wstrząsu pokrwotocznego z następowym uszkodzeniem mózgu, co spowodowało u niego bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia. Na szczęście, pomoc poszkodowanemu przyszła w porę - powiedziała prokurator Iwona Czerwonka-Rogoś.

W trakcie przesłuchania kobieta przyznała się do ugodzenia znajomego nożem, ale broniąc się przed mężczyzną. Stwierdziła też, iż nie chciała go zabić, a jedynie przestraszyć.

Podczas sprzeczki pchnął nożem kolegę
Krośnieńska Prokuratura Rejonowa wystąpi z wnioskiem do Sądu Rejonowego w Krośnie o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec 32-latki.

~antypijak

19-04-2023 13:34 0 2

Patologia... najpierw razem chleją różne przemysłowe odbierające rozum paskudztwa, a potem hura na siebie z nożami. Podobne zdarzenie kilka lat temu miało miejsce w Iwoniczu. Alkohol to zguba ludzkości!
Odpowiedz

~Ja

17-04-2023 12:37 0 3

Niestety już nie usiłowanie, ale zabójstwo, bo poszkodowany zmarł.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.