Korczyna. Na jezdni na ulicy Trębackiej w worku na śmieci znajdowały się zwłoki kota.
Martwy pies w reklamówce znaleziony został w poniedziałkowy (17.04) poranek na jezdni na ulicy Trębackiej w Korczynie.

- Dzisiaj rano w drodze do szkoły na drodze przy ulicy.Trębackiej w Korczynie znalazłam psa. Piesek w worku rozstał rozjechany. Jak można tak traktować zwierzęta!? (pisownia oryginalna) - pyta Laura, która zdjęcie worka na śmieci ze zwłokami psa opublikowała w mediach społecznościowych.

Sprawa bardzo zbulwersowała internautów, którzy błyskawicznie ją nagłośnili. Nie wiadomo czy pies żył kiedy był wkładany do worka i w jakich okolicznościach zdechł. Jedno jest pewne, że takie postępowanie zasługuje na dotkliwą karę i budzi oburzenie.

Jak poinformował nas oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Krośnie podkomisarz Paweł Buczyński, policjanci nie otrzymali zgłoszenia w tej sprawie.

[AKTUALIZACJA]


Jak poinformował podkomisarz Paweł Buczyński zgłoszenie w tej sprawie policjanci otrzymali przed godziną 12:00. Na miejscu okazało się, że w worku foliowym znajdują się zwłoki kota. Trwają dalsze czynności w tej sprawie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.